Про кафе «Смачна Піца» в Обухові

Головною особливістю роботи кафе «Смачна піца» є приготування страв безпосередньо після їх замовлення. Ми не використовуємо напівфабрикати, а готуємо піцу, розпочинаючи з розкатування тіста.

Система самостійного вибору інгредієнтів для піци була обрана нами не випадково, адже це ще раз підтверджує той факт, що піца, яку ви замовляєте, готується спеціально для Вас і з тими інгредієнтами, з якими Ви бажаєте. Даний метод замовлення піци дозволяє нам максимально задовольнити смаки наших шанувальників.

Кафе «Смачна піца» – це завжди смачно та затишно

Ми завжди піклуємося про смак приготовлених нами страв та про затишок нашого кафе. Спеціально розроблений нами рецепт піци, дозволяє нам завойовувати прихильність справжніх гурманів вже понад сім років. У нас Ви можете приємно відпочити разом усією сім’єю, з друзями, або просто завітати в обідню перерву. Приємна та затишна домашня атмосфера нашого кафе порадують Вас.

Сьогодні все більше жителів Обухівського району звикають до зручності послуги доставки піци. А поясненням цьому є те, що піца від «Смачної піци» –це завжди ситно та смачно, однієї піци вистачить на декількох чоловік і доставлять її гарячою, відразу ж після приготування.

Замовляти піцу зручно в обідню перерву на роботу або на святкування різних свят. Піца – це універсальна страва, що прикрасить будь-який святковий стіл і порадує малечу.

Ми дякуємо за прихильність нашим шанувальникам та раді вітати тих, хто полюбляє смачно поїсти!

Замовлення приймаються щодня, без вихідних з 09:00 до 20:00.

Здійснюється доставка піци по м. Обухів та м. Українка. За довідками звертайтеся за тел. (04572) 7-24-54, (068) 355-16-17.

Call Now ButtonЗателефонувати зараз